Nie prowadź bloga i nie szczekaj

Edek 02.02.2021

Królik? Tak!

Polecane: Kliknij mnie

Więc dzisiaj opowiem o moim ulubionym króliku. W końcu to królik Kraków! Nie chcę dziś nawet pisać tytułu, bo nie chcę na to tracić czasu. Powiedzmy tak - nowiutki królik ma zaledwie kilka miesięcy i tak jak u nas wszystkich wkrótce dojdziemy do etapu budowania marki rozpoznawalnej wśród miłośników zwierząt.

Nie musisz być ekspertem w dziedzinie mody, aby rozpoznać królika jako jednego z najpiękniejszych i najbardziej proporcjonalnych królików w Polsce. . Wróćmy do początku. Być może królik Kraków był produktem kampanii modowej i marketingowej. A może kampania internetowa. Może coś innego, nic decydującego, ale na pewno jest to znane miłośnikom zwierząt i znawcom mody.

Królik jest rasą dużą i silną, więc zrobił dużo mody, niełatwo było zerwać z tradycją. Ale był kompromis, modowy królik Kraków był rzeczywiście uwielbianym zwierzakiem, kochanym przez fashionistki.

Dziś chcę opowiedzieć o czymś innym. I mam na myśli królika w płaszczu. Mowa o kolekcji RHOI. Nazwa ta pochodzi z języka greckiego i oznacza "bogaty", co oznacza, że ​​kolekcja RHOI to zestaw modnych kostiumów królika z lat 90-tych.

Deklaracja dotycząca mody to coś, co pasuje nie tylko właścicielowi królika, ale także tym, którzy go przekazują. Więc tutaj mój ulubiony królik Kraków był modą. Więc załóżmy go, jeśli wymaga tego okazja. Jeśli jest to modne, możemy nosić dowolny kostium, a także dziwne ubrania.

Ale powiedzmy tak - modny kostium z kolekcji RHOI. Moda nie jest dla nikogo wrogiem. Trzeba tylko umieć wybrać odpowiednie ubrania i dobrze je zaprezentować.

Nie chcę zmarnować dzisiejszego tematu, opowiem o kolejnym modowym akcie. Komplet to połączenie nowych i starych trendów, jest przedłużeniem lub kontynuacją tego, co już jest modne.

Tagi: powiedzmy, zwierząt, ubrania, tego, królik, więc, oznacza, królikowski, królik bugs, królik alilo,